17 lis 2014

Nie wiesz jak uczcić niepodległość? Biegnij!

Ludzie biegają z różnych powodów. Jednym z nich jest uczczenie niepodległości, pokazanie tego, że wciąż pamiętamy, że mamy to w sercach. Dzięki firmie Shape it i ja postanowiłam wziąć udział w biegu. Teraz wiem jedno - było warto. Atmosfera niesamowita, tysiące ludzi, każdy z nich z uśmiechem na twarzy. Gdyby  wszyscy ludzie byli tak szczęśliwi jak biegacze, to świat zdecydowanie byłby piękniejszy!
Pogoda była niezwykle łaskawa, choć na starcie było dosyć chłodno to później zaświeciło słońce. Trasa prosta i łatwa z dwoma podbiegami, które ku mojemu zdziwieniu wcale nie były dla mnie przeszkodą. Moim planem było komfortowe tempo i radość z biegania, jednak tłum tak mnie zmotywował, że pobiłam życiówkę o 50 s. Tym samym z radością zakończyłam sezon biegowy. Teraz czas przygotowań do kwietniowego startu w Poznaniu.


Medal z biegu jest przepiękny, najpiękniejszy w mojej skromnej kolekcji.


Jednak zanim jednak przyszedł dzień startu, spotkałam się z najwspanialszymi, najbardziej pozytywnymi ludźmi, którzy tak jak ja, kochają wszelką aktywność fizyczną. Żałuję, że nie miałam okazji porozmawiać z każdym z tych fit blogerów, ale mam nadzieję, że będzie jeszcze nie jedna szansa!5 komentarzy:

 1. Za rok biegnę! A raczej postaram się. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie. Wydaje mi się, że telewizja i media nas tak ogłupiają, że wszystko samo się wydarzy, że skończymy studia i od razu znajdziemy taką pracę jak chcemy, albo, że weźmiemy tabletkę na odchudzanie i od razu będziemy kilka kilo szczuplejsi. Śmieszy mnie kiedy ktoś mi mówi, że mam szczęście. Nie, ja nie mam szczęścia, ja na wszystko co mam ciężko pracuję, mieszkając daleko od rodziny i najlepszych znajomych. A moja sylwetka to też nie jakieś cuda, ale zdrowa dieta :)
  Śliczny blog.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. może kiedyś ja też.. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę!
  pajapaulina.blogspot.co.uk

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja zacznę biegać, dla siebie, chociaż wolę basen. Fajnie, że lubisz takie inicjatywy.

  OdpowiedzUsuń